Spring naar hoofdinhoud

Spreker over AI in de financiële sector

In de financiële sector is AI al lang geen experiment meer. Het zit in risicomodellen, klantcontact en fraudeopsporing. De vraag is nu: wat doet het met je klanten, je medewerkers en je verdienmodel, en hoe houd je vertrouwen? Daarover spreek ik voor banken, verzekeraars en financiële dienstverleners. Ik kijk naar technologie als ondernemer. Ik heb jarenlang zelf robots verhuurd en zag hoe technologie een bedrijfstak in korte tijd kan veranderen. Dat vertaal ik naar jouw zaal, concreet en zonder jargon.

Bekend van

Expert exponentiële technologie bij BNR Nieuwsradio en gastdocent aan Nyenrode Business Universiteit. Keynotes voor onder meer Toyota, Rabobank, UWV, ING, Air France-KLM en Atradius.

Nieuw boek: Meer Mens Met AI, samen met Jeroen Krouwels. Verschijnt op 19 januari 2027.

Wat AI voor finance betekent

Wij denken lineair, technologie groeit exponentieel. In de financiële sector zie je dat goed: wat gisteren nog een pilot was, is morgen de standaard bij je concurrent. Ik laat zien wat AI nu al kan, waarom het zo snel gaat en wat dat betekent voor je klanten en je mensen.

Vertrouwen is in finance alles. Daarom eindig ik altijd bij de mens. Laat AI het werk doen, maar geef de regie niet weg. Dat is ook de kern van mijn boek Meer Mens Met AI.

Ervaring in de sector

Voor Rabobank Enschede verzorgde ik een strategische sessie over fintech en de toekomst van bancaire diensten. Voor Atradius gaf ik een keynote over risicomanagement in het tijdperk van exponentiële technologie. Ik sprak ook voor onder meer ING, Insinger Gilissen bankiers en DAS Rechtsbijstand.

Voor directies en managementteams heb ik een aparte AI-lezing voor bestuurders. En wil je weten welke taken veranderen? Lees dan over de toekomst van werk met AI en robots.

Waarom ik

Ik ben futurist, maar ik heb ook jarenlang zelf robots verhuurd: in 2009 richtte ik RobotXperience op, later volgden robotverhuur.nl, robotzorg.nl en robots.nu. Daarvoor was ik marketingmanager bij Autotrack en Independer. Sinds 2017 gaf ik meer dan 500 keynotes in heel Europa, in het Nederlands en het Engels. Ik ben expert exponentiële technologie bij BNR Nieuwsradio en was gastdocent aan Nyenrode Business Universiteit.

Wil je een spreker die helemaal thuis is in de wereld van exponentiële technologieën en de impact hiervan op ons leven, neem dan contact op met Randall van Poelvoorde. Hij weet op een zeer energieke en boeiende wijze het publiek te informeren, te verbazen en tot nadenken aan te zetten.
Jurgen T.T.H. PelgrimManaging Consultant, AdVanced BV

Vraag een lezing aan: spreker ai financiële sector

Vertel me over je event, je publiek en je datum. Ik denk graag met je mee en reageer zo snel mogelijk.

Vraag een lezing aan

Of direct: +31 6 29604036 · randall@robotxperience.com

Veelgestelde vragen

Voor welke financiële organisaties spreek je?

Voor banken, verzekeraars en financiële dienstverleners. Ik sprak onder meer voor Rabobank, ING, Atradius en Insinger Gilissen bankiers.

Gaat de lezing over techniek of over strategie?

Over strategie en mensen. Ik laat zien wat AI kan, zonder jargon, en vertaal het naar klanten, medewerkers en verdienmodel.

Wat maakt jouw verhaal anders?

Ik ben ondernemer en heb jarenlang zelf robots verhuurd via RobotXperience (sinds 2009) en robotverhuur.nl. Ik weet hoe technologie in de praktijk landt.

Hoe lang duurt de keynote?

Tussen de 45 en 90 minuten, in het Nederlands of het Engels.

Hoe vraag ik een keynote aan?

Via het aanvraagformulier op deze site of via 06 29 60 40 36.